Den indické kultury – Festival Dváraka

Každoročně v Roztokách u Prahy

Letošní akce „Den indické kultury – Festival Dváraka“, který se měl konat v sobotu 23. května 2020 v zámeckém parku Roztoky u Prahy, byl z důvodu současných opatření vlády ZRUŠEN.

Termín konání dalšího ročníku festivalu je sobota 22.5.2021

Adresa každoročního Indického festivalu Dváraka je:

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, Zámek č. p. 1, 25263 Roztoky.

A co Vás na tomto Indickém festivalu Dváraka čeká?

  • PÓDIUM: nabitý program na pódiu, kde se bude střídat  skupina hrající tradiční indickou hudbu a mantry, asi tři patnáctiminutové vstupy s vystoupením profesionální tanečnice chrámového tance BHARATA NATYAM, jež je druhem umění, a dozvíte se něco ze studnice Védské moudrosti a kultury.
  • WORKSHOP zóna –Kurzy vaření, kurzy malování „Hennou“, ukázky a výuka malování na obličej dětem i dospělým, zkoušení oblékání sárí (praktický oděv pro ženy), atd., a pro muže ve věku od 4 do 104 let střelba z luku s názvem „Pomoz princi Rámovi zachránit princeznu Sítu“. Povedou Vás profesionální lučištníci, porce jídla zdarma pro zdatné střelce.
  • Dětské oddělení – skákací hrad Dváraka, krásné dětské loutkové divadlo, tvorba mandal z písku či mnoho tématických her pro chlapce i dívky.
  • Tržnice – stánky s jídlem a pitím, zdravé bio-obchůdky, farmářské výrobky, orientální obchůdek s krásným indickým zbožím, atd.

Na „Dni indické kultury – festivalu Dváraka 2020“ se budete moci znovu svést na indických velbloudech!

VEZMĚTE SI S SEBOU DEKU, park je travnatý a členitý a hodí se na piknik.

Vstupné je 50,-Kč
děti do 15-ti let 30,-Kč (do 3 let zdarma)
 • Parkování je na parkovišti před zámkem nebo u vlakového nádraží (150m od zámku).
 • Kontakt: Aleš Vajdík, 736 184 514, acyutag(zavináč)seznam.cz
 • INFO pro prodejce: Pokud chcete mít na tomto festivalu svůj stánek, kontaktujte nás na výše uvedeném telefonu nebo e-mailu. Veškeré jídlo a pití máme na tomto festivalu zajištěno.